"Mądrość MENOpauzy" live 1  Transformacja

Czas perimenopauzy, menopauzy to transformacja i uzdrawianie na najgłębszym poziomie duszy, ciała i umysłu – to czas na porządki w naszych relacjach ze sobą.

 

Badania pokazują, że w wieku średnim burzy się ustalony porządek. Kobiety, które wcześniej były skoncentrowane bardziej na energii „do środka” : relacje, dom, dzieci, rodziny, gniazdo rodzinne, budowały swoją tożsamość i poczucie własnej wartości w związkach i relacjach. Zaczynają wychodzić na zewnątrz, odkrywać twórczą ekspresję i ją wyrażać.

Jeśli kobieta nie wyrażała do tej pory siebie, swoich potrzeb ma do wyboru: albo dalej pozostać taką, jaka była – co może skutkować poważnymi chorobami: serca, depresji lub raka piersi albo stworzyć siebie na nowo, słuchając swojego przekazu z ciała i duszy

Jeśli kobieta, która nie wyrażała do tej pory siebie, swoich potrzeb ma do wyboru: albo dalej pozostać taką, jaka była – co może skutkować poważnymi chorobami: serca, depresji lub raka piersi albo stworzyć siebie na nowo, słuchając swojego przekazu z ciała i duszy.

 

 

Zapraszam do posłuchania i obejrzenia

Facebook

 

#menopauza #transformacja #kobieta

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.