Dlaczego taki temat

olga

 

 

Chorowałam przez kilka miesięcy. Trafiłam do szpitala, potem przez wiele miesięcy brałam sterydy. Na przełomie roku choroba wróciła ze zdwojoną siłą, przez kilka tygodni z bólu nie mogłam wstać z łóżka. Czułam, że ta choroba to dla mnie informacja, że dłużej tak nie mogę funkcjonować, w ciągłym stresie. Moja głowa nie mówiła stop, to moje ciało się zbuntowało i wywołało chorobę.

 

Postanowiłam poszukać drogi, takiej, która mnie nie obciąża, która jest dla mnie przyjemna, która daje mi poczucie sensu, radości i spokoju. Zaczęłam medytować regularnie. Wcześniej trochę medytowałam a trochę przysypiałam. Kiedy mi się przypomniało, medytowałam. Zaczęłam szukać najlepszych metod dla siebie, słuchałam, czytałam, rozmawiałam. Medytacjom nadawałam intencję.

 

Przyszedł moment, kiedy pojawiło się TO. Taki temat, taki projekt, taka energia.

Ten projekt, to odpowiedź, która do mnie przyszła naturalnie. Temat Kobiet, które wchodzą w okres menopauzalny. Szukałam badań, przeprowadziłam krótką ankietę dotyczącą tematu. Okazało się, że Kobiety zostają same w tym etapie swojego życia. Przeszukują internet, rozmawiają z koleżankami lub swoim ginekologiem. Jednak wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi. Wiele Kobiet nawet nie pyta, bo się wstydzi. A to, co dominuje, to poczucie osamotnienie, smutek, poczucie utraty kobiecości, odchodzenie młodości, wyparcie tematu, jakby go nie było, jakby nie dotyczył każdej z nas. Dla mnie manopauza to kolejny etap w życiu, kolejna zmiana do której można się przygotować. Kiedy zaczęłam badać temat, okazało się, że są Kobiety dla których jest to temat naturalny, jak i naturalny jest ten etap w życiu. Jest jednak wiele kobiet, dla których menopauza jest tematem tabu.

 

Dlatego jestem tu dla Ciebie i zostanę tak długo, jak będziesz potrzebowała, abyś czuła, że masz wsparcie i nie jesteś sama.

 

Dziękuję Ci, że tu przyszłaś, weź to, co dla Ciebie najlepsze.

Kim jestem

Jestem akredytowanym coachem ICF ACC, trenerem, mentorem.

 

Kobietą, jedną z Was, więc temat dotyczy i mnie. Jestem spokojna i czuję, że się spełniam. Lubię ruch na świeżym powietrzu, książki kryminalne i psychologiczne, ogród. Uwielbiam jeść i poznawać nowych ludzi.

 

 

Moje wykształcenie

  • Coaching integratywno-transpersonalny dla zaawansowanych coachów i mentorów (praca z emocjami w coachingu; mądrość emocjonalna, strefa poznawcza, przekonania i praca z oporem w coachingu, strefa poznawcza budzenie kreatywności w procesie coachingu, coaching relacji, inteligencja ciała i psychofizjologia a coaching,  kiedy coaching interwencyjny a kiedy terapia  )
  • Coach ACC ICF  /ICF
  • Trener Zarządzanie Zmianą /Szkoła Zarządzania Zmianą
  • Trener biznesu /Akademia SET
  • Certyfikowany trener FRIS® /Style Myślenia i Style Działania FRIS®
  • Mentor Essential Programme /CoachWise™
  • CoachWise™ Coaching Equipped /CoachWise™
  • Akademia menedżera (House of skills)

 

Co mnie wyróżnia

Autentyczność

Jestem sobą bez zakładania masek. Możesz mnie polubić lub nie. Dobrze czuję się w swojej skórze i wiem, że dobrze wykonuję swoją pracę.

 

Profesjonalizm

Profesjonalne podejście

Dbam o siebie, by zadbać o Ciebie. Stale podnoszę swoje kwalifikacje i rozwijam się. Korzystam z wiedzy i doświadczeń mentorów i badań naukowych

 

Poufność

Zbudowanie zaufania jest dla mnie kluczowe. To, co powiesz zostaje tylko między nami. We współpracy kieruję się etyką. Bez zaufania moja praca nie miałaby sensu
Możesz mi zaufać

 

 

Otwartość i szczerość

Dostajesz ode mnie prostą i konkretną informację zwrotną. Nie „owijam w bawełnę”. Zależy mi na Twojej zmianie i zadowoleniu

 

Elastyczność

Jestem elastyczna i korzystam z różnych technik i narzędzi. Dostosowuję się do Twoich potrzeb i Twojego tempa zmiany. Proces ma służyć Tobie, bez pośpiechu w akceptacji

 

Zaangażowanie

Ważne jest dla mnie to, abyś czuła się zaopiekowana. Pracuję holistycznie bez unikania trudnych emocji, informacji płynących z ciała czy Twojego otoczenia

 


 

ZAPRASZAM CIĘ NA GRATISOWĄ KONSULTACJĘ

 

 

+ 48 502 850 209

mail: kontakt@menopauzytywnie.pl

 

Współpraca indywidualna

 

Jeśli wolisz pracować indywidualnie, ten program jest dla Ciebie.

Kiedy będzie potrzebne zatrzymanie się dłużej przy wybranym temacie, dopasujemy tempo do Twoich potrzeb.

W naszej pracy będę Cię wspierać na każdym etapie zmian, pokazywać różne techniki radzenia sobie z trudnymi sytuacjami po to, żebyś wiedziała, że nie jesteś sama.

 

Współpraca indywidualna VIP

 

Ten  pakiet przeznaczony jest dla Ciebie jeśli:

 

Zależy Ci na współpracy indywidualnej i dodatkowo chcesz mieć pewność kontaktu ze mną w trudniejszych chwilach, wybierz Pakiet VIP

W naszej pracy będę Cię wspierać na każdym etapie zmian, jednocześnie dając Ci możliwość rozmów telefonicznych w sytuacjach trudniejszych, kiedy będziesz potrzebowała wygadać się lub przegadać różne kwestie.

Wsparcie grupowe

 

Jeśli lepiej pracuje Ci się w grupie osób, które są w podobnej sytuacji, to ten program jest dla Ciebie. Przygotowany program jest odpowiedzią na najczęściej pojawiające się potrzeby Kobiet w okresie menopauzy.

W naszej pracy będę Cię wspierać na każdym etapie zmian, pokazywać różne techniki radzenia sobie z trudnymi sytuacjami po to, żebyś uwierzyła w swoją wyjątkowość.

 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.